Shpat Kasapi ndryshon pamje, nuk do njihni (FOTO)

55

Shpat Kasapi, edhe pse prej disa kohësh është disi i tërhequr nga shfaqja nëpër ekrane, vazhdon të mbetet një nga këngëtarët më të preferuar të muzikës ;popullore shqiptare.

Ndërkohë që ai vazhdimisht është komentuar për pamjen e tij, pasi gjithnjë ka ndjekur trendin e kohës si në veshje

Loading...

Së fundmi ishim mësuar ta shikonim me balluket e ngritura për larta, por ai papritur duket se ka vendosur të bëjë një ndryshim. Ai ka bërë një model ndryshe të flokëve dhe fotografinë e ka publikuar në rrjetet sociale. I menjëhershëm ka qenë reagimi i fansave, të cilët duket se e kanë pëlqyer shumë këtë ndryshim.