Provokimi i rëndë i Mourinhos për tifozët e Juves pas fitores së Unitedit (VIDEO)

31

Rivaliteti mes tifozëve të Juventusit dhe Jose Mourinhos duket se nuk do të përfundojë kurrë.

Këtë më së miri e tregon sjellja e trajnerit të Manchester United, Jose Mourinho, pas ndeshjes me Juventusin.

Loading...

Manchester United mori një fitore të rëndësishme në udhëtim te Juventus me rezultat 1:2, fitore që erdhi pas përmbysjes së rezultatit.

Pas përfundimit të ndeshjes, trajneri portugez që ishte cak i shumë fyerjeve nga tifozët e Juves, nuk hezitoi t’i provokonte këta të fundit, duke iu kërkuar t’u dëgjojë zërin pas humbjes në këtë ndeshje.