Luana Vjollca për këtë gjë ia kaloi Noizyt dhe Ledrit

20

Nuk ka dyshim se është njëra nga prezantueset më të ndjekura shqiptare.

Luana Vjollca tash e një kohë ka fituar zemrat e publikut shqiptar me paraqitjet e saj atraktive, shkruan lajmi.net

Loading...

Ajo e ka dëshmuar se është artistja më e ndjekur në rrjete sociale, madje ia ka kaluar edhe dy reperëve të famshëm shqiptarë.

Nëse shikoni profilin e Noizyt dhe Ledrit, ata kanë mbi 1.2 milion ndjekës kur Luana numëron mbi 1.3, që do të thotë se kryeson listën e artistëve më të ndjekur.