Kida e bukur por tërësisht ndryshe në setin e ri fotografik (FOTO)

16

Ka realizuar fotosesionin e ri. Këngëtarja e njohur kosovare, Orhidea Latifi ka realizuar setin fotografik të ri dhe mjaft të veçantë, shkruan lajmi.netE në këtë set ajo vjen siç nuk e keni parë asnjëherë, e bukur me stil por ndryshe nga herët e tjera.

Kida ka mahnitur fansat ku edhe ka marrë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit në llogarinë e saj, Instagram.Ajo tashmë numëron mbi një milion ndjekës, për të cilët nuk ngurron të shfaqet provokuese.

Loading...

“Merri Krejt”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo që ka mbledhur afro 4 milionë klikime në Youtube.

View this post on Instagram

🐻

A post shared by KIDA (@kida) on