Tahiri ka ndihmuar Gruevskin të largohet nga Shqipëria? Zagani: Të dhënat...

Ish-oficeri i Antidrogës, Dritan Zagani paralajmëron publikimin e disa informacioneve pas largimit të Gruevskit në Shqipëria. Zagani hedh hije dyshime se ish-kryeministri i Maqedonisë...

4 vjet pa Dr.Florin, ja çfarë mesazhi prekës i dedikon bashkëshortja...

Ndarja nga jeta e Dr.Florit la një dhimbje të mëdha tek të gjithë të pasionuarit pas muzikës së tij, por më e madhe akoma...

“E kuqe, si dashuria që kam për ju”, Luana ‘djeg’ rrjetin...

Luana Vjollca është emër shumë i komentuar i ekranit. Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së cilave mund të kuptojmë çdo të...

Dua Lipa mahnit me dukjen e saj glamuroze në BAMBI Awards...

Është një nga ngjarjet më të mëdha dhe më të vjetra të ndarjes së çmimeve në Gjermani. Bëhet fjalë për evenimentin e njohur BAMBI Awards...